Перліт для теплих штукатурок і стяжок

Рубрика: Будівельні матеріали та конструкції
Івано-Франківська Додано: 25 червня 2011 в 16:38 publishПідняти
Перліт для теплих штукатурок і стяжок
 

Для утеплення з внутрішньої сторони можна використовувати на вапняно-перлітову штукатурку, що готується з гашеного вапна, перлітового піску з додаванням цементу. Розчини виготовля.ть при співвідношенні вапна, цементу, перлітового піску — 1:1:6; 2:1:8; 2:1:10.

Вапняково-перлітову штукатурку наносять на поверхню традиційним методом. Однак для кращого зчеплення на поверхню стіни спочатку оприскують цементним молоком. Після його затвердіння наносять наступні шари. Накривочний шар доцільно замішувати на дрібному піску, щоб його легко було затерти. Одним із способів теплоізоляції фасадів є використання перлітової суміші, яку наносять шаром 40–50 мм на зовнішню поверхню не менше ніж два рази. Шари теплоізоляції обштукатурюють (товщина штукатурки 10–25 мм) і покривають кремнійорганічними складами або фасадними фарбами на кремнійорганічній основі в три шари для захисту поверхні від атмосферної вологи.

Як утеплювач застосовують перлітову штукатурку, яку накладають послідовно в декілька шарів по 50 мм кожний. Останній шар виконують з цементного розчину.

Автор оголошення: володимир попель
 
Поділитись оголошенням:    
Ціна договірна
Працює з UB.ua 7 років 7 місяців 23 дні
Адреса: Рогатин Галицька
 
Недавно переглянуті
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create